אולמי הילולה נסגרו בעקבות צו סגירה

צו הסגירה לאולם האירועים הילולה נכנס לתוקף, בעקבות דיווחים רבים על הרעלת מזון כתוצאה מאוכל שהוגש באירוע הגיע משרד הבריאות לביקורת במטבחי האולם.

הדיווחים לא היו טובים בלשון המעטה, עם הביקורת הקשה של משקד הבריאות הגיעה גם החתימה המהירה על צו לסגירת אולם האירועים. בצו נכתב: “בביקורת נמצאו ליקויים חמורים ביותר ומצב תברואי ירוד במיוחד, והכל באופן המסכן את בריאות הציבור. קיים חשש ממשי כי בהיעדר צו, כל מי שיסעד במקום ילקה אף הוא בהרעלת מזון” ובכך הצדיקו את מבירות חתימת הצו לסגירה.

האולם המוכר ממוקם בשדרות ההסתדרות וכעת נמצא בלא מעט בעיות. פרט לצו הסגירה של משרד הבריאות כנגד המקום יוגש גם צו לביטול רישיון העסק על ידי סגנית רופאת המחוז ד”ר רנא שיבלי. ב4 לנובמבר השתנו פנייה של אולם האירועים המוכר ש4 מוזמנים קיבלו הרעלת מזון כתוצאה מאוכל שהוגש.

בצו נכתבו ליקוים רבים : גללי חולדות רבים נצפו בשטח המטבח, כולל בתוך כלי בישול ועל גבי מדפי אחסון ציוד, בחדר אחסון כלים, בחדר שטיפת ירקות ובמחסן מזון; מפריד שומן ממוקם בתוך המטבח, מכוסה במשטח PVC, וממנו הורגש מטרד ריח במטבח; דגים מעושנים קפואים פגי תוקף; מעופפים רבים בשטח המטבח; מטחנת בשר מלוכלכת, וכמו כן מתבצעת טחינת עופות ובקר באותה המטחנה; בחדרי הקירור יש חלודה, גומיות בלויות וידיות מלוכלכות; בחדר ההקפאה אין הפרדות בין מזון גולמי למזון מוכן, ונמצאו שאריות קינוחים; תקרה מוכתמת בכמה אזורים במטבח; ירקות שטופים מאוחסנים בארגזים.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.