אופי של אלופה: מכבי חיפה מנצחת ב10 שחקנים 2:1 את מ.ס אשדוד.

אתמול יום שבת (18.3) מכבי חיפה אירחה בסמי את מ.ס אשדוד למשחק ראשון במסגרת פלייאוף עליון, ואיזה משחק קיצבי ומתוח קיבלנו.

מכבי חיפה נאלצה להזיע אתמול מכמה סיבות, נתחיל מזה שכבר בדקה ה-12 של המשחק אשדוד מקבלת פנדל והבלם של מכבי חיפה בטובינסיקה מורחק בכרטיס אדום ומשאיר את חבריו הירוקים למשך כל המשחק ב10 שחקנים. אחרי קבלת הפנדל אשדוד מצליחה להבקיע ועולה ל1:0 ומספר דקות אחרי אשדוד שוב פעם מקבלת כדור עונשין מ11 מטר (פנדל) אבל הפעם גוש כהן שוער מכבי חיפה עמד נכון והדף את הכדור.

מכאן כל הסיפור של המשחק קיבל תפנית והירוקים התחילו ללחוץ יותר, ובתוך 10 דק’ בלבד שחקנה של מ.ס אשדוד ג’ורדן סבן נגע ביד בתוך הרחבה פעמיים ומה שתירגם את זה לשני פנדלים לטובת מכבי חיפה.

עומר אצילי הכוכב של הירוקים ומלך השערים של הליגה לא התבלבל לרגע והבקיע את שני הפנדלים והפך את התוצאה ל2:1. ידוע לכולנו כי עברה תקופה קשה על אצילי אולם היום היא כבר מאחוריו. כמו כן, ראוי לציין כי אצילי אחראי על שבעת השערים האחרונים של מכבי חיפה (שישה שערים ובישול).

מנגד גם מגיע מחמאות למ.ס אשדוד הקבוצה מעיר הנמל בדרום הצליחה להוות יריבה אמיתית וראויה נגד מכבי חיפה, ומה שבעצם גרם לירוקים להזיע יותר ביחס ליתר המשחקים שהיה להם במהלך הליגה השנה. אפשר לראות את זה במצב האיומים, לאשדוד היו יותר איומים בהרבה ממכבי חיפה (20 של אשדוד לעומת 11 של מכבי חיפה) אבל בכל זאת הירוקים יכלו לסיים כשידם על העליונה ומסיימים את המשחק עם 3 נקודות חשובות להמשך מאבק על הליגה.

אחרי פגרת הנבחרות יפגשו הירוקים את שתי היריבות הגדולות שלהם לתואר: הפועל באר שבע ומכבי תל אביב. כשהם ביתרון 4 נקודות מהאדומים, במכבי חיפה יודעים שניצחון לעיני הקהל הביתי יכול להיות זה שיכריע את גורל האליפות. לאחר מכן, מול מכבי תל אביב, ינסו להילחם בשדים שלהם בבלומפילד.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.