באופן רשמי: ניר שובר רץ לראשות העיר חיפה

כפי שפורסם כאן באתר קודם, זה היה רק עניין של זמן עד שזה הופך להיות רשמי, ניר שובר רץ לבחירות ראשות העיר חיפה. 

אתמול יום ראשון (18.6) הכריז שובר באופן רשמי על התמודדות על ראשות העיר. במלון דן כרמל אתמול נערכה מסיבת עיתונאים ובה ניר שובר אמר כמה דברים: “ני ניצב כאן מולכם היום כדי להכריז לראשונה ובאופן רשמי על המועמדות שלי לראשות העיר. חיפה היא עיר ייחודית ויש לה כל מה שנדרש כדי להיות מטרופולין מרכזי ומוביל בארץ, אבל איכשהו זה תמיד מתפספס והעיר הולכת ונחלשת”.

הוא גם כן התייחס לכמה מהבעיות שהעיר חיפה סובלת מהן, כגון: “”מאז ועד היום, אף ראש העיר לא פעל לשנות את המציאות הזו ולאפשר פיתוח מאסיבי אזרחי ותיירותי לאורך החוף, של מסחר, מלונאות ומגורים”.

הוסיף עוד ודיבר גם על אזור חוף הכרמל ובמיוחד מתחם מת”מ: “יש שם בניינים מבודדים ואין שום התרחשות אינטנסיבית במרחב הציבורי שמחבר ומקיף את הבניינים כמו באזורי הייטק התוססים והמשגשגים בהרצליה פיתוח וברמת החייל”. גם כן היה לו מה להגיד בקשר למקום הכי תוסס בעיר חיפה בשנים האחרונות, העיר התחתית: “רחוב העצמאות, שהוא אחד הרחובות היפים ביותר בארץ, הפך להיות אוטוסטרדה מסכנת חיים, שדרכה זורמת תנועת משאיות גדולה ולא מאפשרת קיום חיים לאורכו”.

לבסוף הוא גם הוסיף ואמר על שכונת הדר בחיפה: “השקיעו בשכונה הזו כל כך הרבה כסף, ומה התוצאה? הרחובות המרכזיים של הדר נטושים ושוממים. רובע הדר, שהיה מוקד עירוני תוסס של פעילות אורבנית, נראה כיום כרובע נטוש במדינת עולם שלישית. יש בהדר מצבור של בניינים בסגנון באוהאוס שאין כדוגמתו בעולם”.

 

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.