בדרך לנקודה הראשונה בליגת האלופות?

הערב (שלישי) תארח מכבי חיפה את יובנטוס במגרש הביתי של הקבוצה. אחרי ההפסד במפגש הקודם בין הקבוצות במשחק החוץ שם חיפה הפסידה 3-1 בצאת יום כיפור. אחרי שעלה בכר עם הרכב חלקי בעקבות הצום ולמרות המחמאות הגדולות שקיבלו שחקני הקבוצה על המחצית השנייה של המשחק היום מאמינים הירוקים שישיגו את הנקודות הראשונות שלהם בשלב הבתים של ליגת האלופות.

בשבוע האחרון שיחקה מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב שם השיגה ניצחון (2-0) עם שני גולים של החלוץ דין דוד ועלתה לראש הטבלה. בשבת שיחקה מכבי חיפה נגד בני ריינה והפסידה לעומת מכבי תל אביב שניצחה את הפועל תל אביב 3-0 אתמול  מה שגרם לירוקים לרדת למקום שני בטבלה של הליגה ולמכבי תל אביב לחזור למקום הראשון בהפרש של נקודה אחת בלבד.

פרט לדולב חזיזה ומחמוד ג’אבר שיעדרו מהמשחק בערב שאר השחקנים ככל הניראה יעלו כרגיל כולל צ’ארון שרי שהחלים וכשיר למשחק היום בערב. בשונה מבדרך כלל ברק בכר יפתח עם ארבעה שחקני הגנה. אחרי הגול של דין דוד נגד יובנטוס בפגישה האחרונה בין השתיים ישחק דוד לצד פיירו ואצילי במטרה להשיג לפחות נקודה בשלב הבתים.

כבר מהבוקר מודיעים על חשש מפקקים ועיכובים בדרך לחיפה. היום יגיעו לסמי עופר 30,000 אוהדים ירוקים שימלאו את היציעים והודעה מסודרת יוצאת מהמועדון לאוהדים בבקשה להקדים הגעה למגרש לפחות שעתיים מתחילת המשחק כדי לא ליצור עיכובים.

לדבריו של גורם במועדון: “פתחנו בהרכב מאולתר בגלל צום יום הכיפורים ומחר זה כבר סיפור שונה לגמרי. נעלה עם הרכב חזק ועם אמונה גדולה שאחרי המשחק הזה כבר לא נהיה עם אפס נקודות. אחרי ההפסד לריינה נרצה לגרום אושר לקהל שלנו. הוכחנו מול יובנטוס בחלקים גדולים של ההתמודדות שאנחנו עומדים מולם שווים ולעיתים טובים יותר.”

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.