דרמת ענק: הפועל באר שבע מנצחת את מכבי חיפה בדקה האחרונה

כולם ציפו שמכבי חיפה תנצח אתמול (ב’) את הפועל באר שבע במגרשה הביתי טרנר, ותחגוג שם אליפות שלישית ברציפות. כמובן לבאר שבע היו תכניות אחרות וזה לשמור על סיכוי לאליפות ולפתוח את המאבק מחדש.

יותר דרמטי מזה לא יכול להיות, מכבי חיפה עלתה ליתרון 1:0 משער עצמי מבלמה של באר-שבע איתן טיבי, אבל כפי שכבר אמרנו לבאר שבע היו תכניות אחרות וזאת לנצח. אז לאחר כמה דקות משער היתרון של הירוקים, אנסה הכנף של באר-שבע משווה את המשחק ל1-1 ובתום דרמת ענק בהתקפה האחרונה של משחק האליפות, באר שבע מבקיעה את השני מראשו של מריאנו בריירו מבישול של איתן טיבי שחיפה על השער העצמי שהבקיע.

לפני שנמשיך בכדורגל, אי אפשר לא לדבר על המהומות שקרו מיד אחרי שריקת הסיום וכמובן לאחר בדיוק הבקעת השער של באר שבע. כאוס הלך במגרש, שחקני שתי הקבוצות הגיעו למצב ביזיון ורבו ידיים, קללות, צעקות ועוד. המהומה המשיכה אפילו עד חדרי ההלבשה. צפויים כנסים כבדים לשתי הקבוצות ולשחקנים שלהם.

וכעט נחזור לכדורגל , ואיזה כדורגל קיבלנו! הפעם ב”ש כן מצליחה לנצח את מכבי חיפה העונה (לאחר 3 מפגשים שבכולם חיפה מנצחת) אבל הפעם כן הגיע לבאר שבע לנצח. היא הציגה יכולת כדורגל מופלאה לאורך כמעט כל המשחק, והשער השני שהם הבקיעו לא יהיה יכול להיות יותר דרמטי מזה. התקפה אחרונה, שנייה אחרונה, או שהכדור נכנס או שהשופט שורק לסיום המשחק, ומה קרה? כמובן הכדור נחת בתוך השער לאחר נגיחה מעולה של שחקנה של הפועל באר שבע מריאנו בריירו.

כעט ההבדל בין שתי הקבוצות עומד על 4 נקודות, מכבי חיפה ממקוממת במקום הראשון ואחריה במקום השני באר שבע. לליגה נשארו 3 משחקים, שלמכבי חיפה מצופה משחק מאוד קשה שבוע הבא נגד מכבי תל אביב, ואם היא תפסיד ובאר שבע תנצח את המשחק שלה נגד אשדוד, אז הפער יעמוד על נקודה אחת ודרמה יותר גדולה מזאת לקראת סיום עונה הנוכחית אי אפשר לבקש יותר מזה.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.