הבלם החדש של מכבי חיפה

המחליף של פלאניץ יהיה דילן בטובינסיקה הבלם הצרפתי החדש של מכבי חיפה

עם יציאתו של הבלם בוגדן פלאניץ תכניס מכבי חיפה בלם צרפתי חדש בשם דילן בטובינסיקה בן ה26. הבלם החדש נחת שלשום בישראל ואחרי שעבר בטובינסיקה את כל הבדיקות הרפואיות חתם במכבי חיפה עד סוף העונה.

ההחתמה הייתה מהירה אך הבלם החדש צפוי לפתוח בהרכב של מכבי חיפה במשחקי ליגת העל כבר במשחק בשבת שיהיה בבאר שבע, בתקווה שהבלם החדש ייתן מענה לבעיית ההגנה בקבוצה.

אמנם בטובינסיקה הועבר רק בהשאלה (כרגע) למכבי חיפה מקבוצתו הפורטוגלית – פמליקאו אך השאירו לקבוצה את האפשרות לרכוש את כרטיסו. בטובינסיקה גדל והתפתח בקבוצת הנוער של הקבוצה המבטיחה פריז סן ז’רמן ואף שיחק עימם בקבוצת המילואים של הקבוצה. בשנת 2017 עבר הבלם לבלגיה שם שיחק באנטוורפן עם 85הופעות בעונה עם 4 שערים ו2 בישולים. בבלגיה זכה דילן עם הקבוצה בגביע ועלה איתם לשלב הבתים של הליגה האירופית. בטובינסיקה משחק בקבוצה הפורטוגלית רק מהעונה שעברה שם עלה לשחק 25 פעמים וכבש גול אחת.

גל אלברמן,(מנהל המועדון): “שמחים להודיע על צירופו של דילן, אשר יוסיף לנו איכות, ניסיון ומנהיגות למשחק ההגנה של הקבוצה. מאחלים לדילן התאקלמות מהירה, חוויות והישגים בירוק”.

“השגנו ניצחון חשוב במגרש חוץ קשה מאוד. אנחנו נמצאים ברצף אינטנסיבי מאוד של משחקים וכל ניצחון חשוב עבורנו”. אחרי ה-0:1 הלא פשוט שהשיגו הירוקים אתמול (שלישי) בדוחא מול בני סכנין.”

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.