ההפסד של מכבי חיפה נגד יובנטוס

שלוש שעות בלבד מצאת הצום של יום כיפור עלתה מכבי חיפה למשחק חוץ נגד האלופה האיטלקית יובנטוס. רוב השחקים הירוקים צמו לכן ההרכבים היו שונים והשפיעו על האלופה הישראלית.

השחקנים במכבי חיפה שצמו 25 שעות יכלו לעלות רק שעה לאחר תחילת המשחק. המשחק נגמר בהפסד נוסף לקבוצה שעד כה לא הצליחה לצבור נקודה מתחילת שלב הבתים של ליגת האלופות. מחמאות רבות מצד האיטלקים לשחקנים שנכנסו לחצי שעה האחרונה למגרש וכמעט עשו מהפך.

למרות שגם לפי הסטטיסטיקה וגם לפי היכולות מכבי חיפה יכלה להגיע לשיוויון שוב זה לא קרה. הספסל של ברק בכר רק חיכה להיכנס. דין דוד אחרי תחילת עונה לא טובה שם את הגול השלישי שלו לארבעה ימים האלה. 2 גולים נגד מכבי תל אביב שהחזירה את מכבי חיפה לראש הטבלה וגול נוסף נגד יובנטוס שנתן לאוהדים עוד קצת תקווה.

עומר אצילי הצטרף למשחק חצי שעה לפני סיומו, אומנם לא הצליח להכניע את השוער ולא שם את הכדור ברשת אך גרף מחמאות רבות מהקבוצה היריבה. עם 3 בעיטות מדויקות לחיבורים אצילי מסיים את המשחק. גם חבריו דולב חזיזה ונטע לביא היו אמורים לפתוח בהרכב של בכר אך הצום לא אפשר זאת.

לדבריו של ברק בכר , מאמן הקבוצה: : “יכול להיות שאם אותם השחקנים היו פותחים זה היה נראה אותו דבר ויכול להיות שלא, אנחנו לא מתעסקים באם, זה המצב הנתון. לצערי המחליפים יכלו לשחק 20-30 דקות ולא יותר, יכול להיות שהם היו נכנסים כבר במחצית. זה המצב וזו הסיטואציה, עם עוד קצת מזל היינו יכולים להשוות ולצאת עם תוצאה טובה, אבל בסיכום הכללי גם יכולנו לספוג יותר. דין לא יכול היה לשחק יותר מ-30 דקות, אם הוא לא היה צם יכול להיות שהוא גם היה פותח. היו אילוצים, אנחנו לא מתעסקים בתירוצים. הרגשנו שהיינו שווים 2:2 בדקות מסוימות, באמת היינו שם. לא התחלנו טוב, אבל עשינו את השינויים הנכונים. שוב יוצאים עם מחמאות ושוב עם כמעט, מקווה שבשבוע הבא זה כבר לא יהיה כמעט. בסמי עופר עם הקהל שלנו אנחנו יותר עוצמתיים ויותר עם בטחון, נשארו עוד שלושה משחקים מתוכם שניים בבית. אנחנו מאוד רוצים לעשות תוצאות טובות מעבר למשחק יפה. להיות תכל’ס, מקווה ומאמין שאפשר לעשות את זה כבר בשלישי””.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.