הכירו את משרד עוה”ד סטרוגנו – יתח

הסיפור של המשרד “סטרוגנו-יתח” מתחיל (כמעט כמו כל הדברים הטובים…) אי שם בשנת 1997 בחוף הכאמל בחיפה, שם נפגשו לראשונה עוה”ד שלומית סטרוגנו ועוה”ד ערן יתח, כשעוד היו מלצרים צעירים ויפים. 

עם השנים “הלך הגיל נשאר רק היופי” וברבות השנים, כשעוה”ד סטרוגנו ועוה”ד יתח כבר בעלי משפחות “פרטיות”, נפגשו השניים ממש במקרה ולאור החיבור הערכי והמוסרי ביניהם מאז ומתמיד, החליטו כבעלי תואר ראשון במשפטים, לאחד כוחות, וכך נולדה בשנת 2016 בשעה טובה “משפחת סטרוגנו – יתח”.

עו”ד סטרוגנו הוסמכה כעו”ד עוד בשנת 2006 לאחר שסיימה התמחותה בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה ומשכך ברי כי תחום התמחותה הנו דיני משפחה וירושה. עו”ד סטרוגנו אף הוכשרה כמגשרת בסכסוכי משפחה ומאז שנת 2009 הנה עו”ד עצמאית בתחום התמחותה. 

עוה”ד סטרוגנו אף סייעה לקדם את החוק לחלוקת חיסכון פנסיוני בין בני זוג שנפרדו, תשע”ד-2014, באמצעות עמותת גרנית בה התנדבה אותה עת.

עו”ד יתח הוסמך בשנת 2016 והוא מתמחה בתחום הנדל”ן ומיסוי מקרקעין ובמסגרת עבודתו בתחום הנדל”ן הוא ליווה מאות פרויקטים גדולים מול קבלנים וכן ביצע אלפי עסקאות נדל”ן פשוטות ומורכבות כאחד הן בדירות טאבו (לשכת רישום המקרקעין), הן בדירות מנהל (מנהל מקרקעי ישראל) והן בדירות הרשומות אצל מי החברות המשכנות.

כמו כן, למשרד סטרוגנו-יתח גם שירותי גישור ונוטריון ואין ספק כי מאז חברו השניים יחדיו – המדובר הוא בשילוב מנצח.

משרד סטרוגנו-יתח חרט על דגלו מספר ערכים ובראשם ערך המקצועיות, ערך האנושיות וערך השירותיות.

משרד סטרוגנו – יתח הוא לא עוד משרד שבו הלקוח הוא אחד מיני רבים, אלא לתפיסתם, מאחורי כל לקוח מסתתר עולם ומלואו ומרגע ששכר את שירותיהם, הוא למעשה מפקיד את עולמו בידם ועל כן הם מחוייבים לו כמו שהם מחוייבים כלפי בני משפחותיהם.

מכאן האג’נדה שצמחה במשרד סטרוגנו-יתח, כי לצד האמונה בבורא עולם, המשרד יעשה הכל כולל הכל – הן מהבחינה האישית והן מהבחינה המקצועית, על מנת לגרום לכך, שבסופו של יום, ייכנסו וייצאו ממשרדם אנשים מחויכים ומסופקים, כאשר משרד סטרוגנו – יתח הנו משרד שצמח מפה לאוזן, כי הם מאמינים ש”השגרירים” הכי טובים שלהם, הם קהל לקוחותיהם.

אחד מסיפורי ההצלחה המרגשים ביותר של המשרד הוא הזכות לייצג את הגב’ שירה איסקוב בהליכי הגירושין שלה (וכולם נחשפו בתקשורת לסיפורה הבלתי נתפס), אותה ייצגו עוה”ד סטרוגנו ועוה”ד יתח, יחד עם עוה”ד אריה אביאב ושלושתם יחד, העניקו לה את מלוא מעטפת התמיכה שנזקקה לה, הן מקצועית והן רגשית והעובדה לפיה שירה איסקוב נותרה חברה – מדברת בעד עצמה.

להלן לינק לצפייה של ריאיון מיום 03.09.23 בו התראיינו שירה איסקוב ועוה”ד שלומית סטרוגנו בערוץ 14 בתוכנית “מחוץ לפרוטוקול” של מולי ארי:

 

סיפור הצלחה נוסף ואף תקדימי שמשרד סטרוגנו-יתח חתום עליו, הינו סיפורו של בעל שקיבל מדור ספציפי בדירת המגורים המשותפת במסגרת תביעה לשלום בית – הגם שסעד שכזה ניתן בד”כ לנשים בלבד, בין אם במסגרת תביעה למזונות אישה ובין אם במסגרת תביעה לשלום בית. 

לקריאת הכתבה בנושא : לחצו כאן

כן משרד סטרוגנו-יתח נאבק על זכויותיו של בעל שיצא לפנסיה מוקדמת ואמור היה לחלוק את הפנסיה החודשית שלו עם אישתו שעדיין עבדה אותה עת, אולם לבסוף, למרות הסכם הגירושין אשר נחתם בין הצדדים וקיבל תוקף של פס”ד ע”י בית המשפט לענייני משפחה, הבעל, באמצעות משרד סטרוגנו-יתח, חלק על מועד איזון הזכויות ביחס למועד פרישתו מעבודתו ובית המשפט הנכבד לענייני משפחה קבע בפסק דין תקדימי כי, אין להורות על חלוקה פנסיונית של פנסיה מוקדמת.

לקריאת הכתבה בנושא לחצו כאן

לא פחות חשוב לציין – כי לא בכדי גם התמהיל האנושי של עובדי משרד סטרוגנו-יתח, מורכב משלוש עובדות מסורות ביותר, נאמנות, מקצועיות וקשובות לצרכי הלקוח ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים :

עוה”ד אורנה מילר המתמחה בתחום המשפחה והירושה.

הגב’ יעל שמואלי – מנהלת המשרד.

הגב’ לב ארמה – יד ימינו של עוה”ד יתח.

לשיטתם של עוה”ד סטרוגנו ועוה”ד יתח, העיסוק בתחומי המשרד הנו עיסוק שבו קיימת חשיבות רבה לערך המוסף שהם מעניקים לקהל לקוחותיהם, אם באנושיות של כל צוות המשרד, אנושיות המשרה אווירה ותחושה של בית ומשפחה, אם באמפתיה שהם מגלים כלפי כלל לקוחות המשרד ואם בעובדה שהם מתייחסים לכולם בגובה העיניים – לכל לקוח! גדול כקטן וקטן כגדול.

 

אחד מסודות ההצלחה של משרד סטרוגנו-יתח, נעוץ בעובדה לפיה המשרד עובד בשיתוף פעולה מלא עם קהל לקוחותיו, תוך עירובם של הלקוחות בכל שלב ושלב של הייצוג מההתחלה ועד לסוף המיוחל והטוב.

משרד סטרוגנו-יתח, אף מייחס חשיבות עליונה להשתלמויות מקצועיות בתחומי העיסוק של המשרד וכן דואג להתעדכן תמיד במגמות החדשות הנהוגות בפסיקה, ברגולציה ועדכוני החקיקה וזהו סוד נוסף להצלחתם. 

במשרד סטרוגנו – יתח מאמינים כי, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, קיימת חשיבות נעלה לכך שכל עו”ד מתמחה ומתמקצע בתחום ספציפי וזאת בשילוב עם חריצות, יסודיות, נאמנות, מקצועיות ואנושיות בלתי מתפשרים. 

לשיטתם של עוה”ד סטרוגנו ועוה”ד יתח, העיסוק בתחומי המשרד הנו עיסוק שבו קיימת חשיבות רבה לערך המוסף שהם מעניקים לקהל לקוחותיהם, אם באנושיות של כל צוות המשרד, אנושיות המשרה אווירה ותחושה של בית ומשפחה, אם באמפתיה שהם מגלים כלפי כלל לקוחות המשרד ואם בעובדה שהם מתייחסים לכולם בגובה העיניים – לכל לקוח! גדול כקטן וקטן כגדול.

טלפון המשרד : 077-2115151

פקס המשרד : 077-2115152

כתובת המשרד : שד’ אח”י אילת 8/8, קרית חיים (חיפה)

דוא”ל משרד : mslawoffice@easyget.co.il

אתר המשרד : https://easyget.co.il/

 

 

 

        

   

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.