הפריצה למחסנים של מכבי חיפה

ביום שבת התקבלה בתחנת המשטרה בחיפה קריאה לא שגרתית. למוקד התחנה בעיר מגיעה תלונה על פריצה, איתור המקום הוא אצטדיון סמי עופר. אומנם המשטרה מגיע לשם הרבה במטרה לאבטח את משחקי הקבוצות אך לעולם לא חשבו שיתבצע באזור פריצה.

אצטדיון סמי עופר מצולם במעגל סגור במצלמות אבטחה מתקדמות, אך עדיין לא ברור איך שני צעירים הצליחו להיכנס. הם כיוונו למחסן הקבוצה, רוקנו משם את כל ציוד העידוד והותירו אחריהם דגלים שחורים עם ציורים של גולגולות.

החשד הסביר הוא ששני הצעירים הם אוהדי הקבוצה היריבה- הפועל חיפה. אתמול נעצרו שני החשודים. הראשון בן 24 תושב העיר חיפה וחברו בן ה 23 תושב חרשים. בקשה להארכת מעצרם כבר נשלחה לבית המשפט השלום שבחיפה לאחר שנמצא כי פרט לגניבת הציוד הרב שהיה במחסנים השתמשו הפורצים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

לא כולם אשמים אבל אולי העונש קולקטיבי? אז כבר עולות עדויות של אוהדי הפועל חיפה שלא היו מעורבות במקרה שהעידו שרעולי פנים הגיעו לביתם. בינתיים ממכבי חיפה לא נמסרה תגובה רישמית ונראה כי הארגון מעדיף שלמור על שתיקה.

ליאור פרי, מנכ”ל חברת האצטדיון: “איך הצליחו לפרוץ למחסן בתוך תחומי האצטדיון, שמאויש 24/7 בשומרים ומרושת במצלמות אבטחה, זה קרה סמוך לסיום המשחק של הפועל חיפה במוצאי שבת, כך שלא פרצו לאצטדיון. אוהדים נכנסו למחסן, וכנראה שהדלת לא הייתה נעולה, יש תיעוד, והכל נמסר למשטרה”

“האחריות היא של חברת התאמה – חברת האבטחה של הפועל חיפה. תפקידה הוא לוודא שכל האוהדים עזבו את תחומי האצטדיון בסיום המשחק”

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.