הרשימה הסופית: אלה היריבות של מכבי חיפה במקודמות ליגת האלופות

נכון לעכשיו, הירוקים בכרמל מתחילים לבנות את הסגל כבר לעונה הבאה, כמובן שאחרי גל עזיבות שפוקד את המועדון. כגון: “עומר אצילי, מוחמד אבו פאני, ברק בכר, בן שהר, ניקיטה רוקאביצה, ינון אליהו ורועי משפתי”.

אז לפני יומיים ביום שבת האחרון (10.6) קיבלנו את הרשימה הסופית ליריבות האפשריות של מכבי חיפה בשלב מוקדמות ליגת האלופות. הירוקים חולמים להגיע לשלב הבתים עונה שנייה ברציפות ובכללי שלוש עונות ברציפות לשחק בזירה האירופאית.

כזכור, הירוקים ניסו להעפיל לצ’מפיונס בשנתיים האחרונות. בעונת 2021/22 זה הסתיים בהדחה מוקדמת מול קייראט ולבסוף להעפלה לשלב הבתים של הקונפרנס ליג, ובעונת 2022/23 הגיע מסע הקסם של מכבי חיפה עד לשלב הבתים של ליגת האלופות אחרי שעברו בדרך את אולימפיאקוס, אפולון לימסול והכוכב האדום בלגרד.

ההבדל העונה הוא ככה, מסאי דגו מאמנה החדש של מכבי חיפה יחל את דרכו באירופה עם קבוצתו כבר מהשלב הראשון של המוקדמות שאמור להתחיל ב11/12 ליולי. כעת, רשימת היריבות של הירוקים נסגרה סופית, וכל שיש להמתין הוא להגרלה שתיערך ב-20 ביוני. כזכור, מכבי חיפה תיקח חלק במסלול האלופות – כך שכל יריבותיה לאורך הדרך יהיו האלופות של המדינות שלהן.

היריבות שמחכות למכבי חיפה נעות במגוון רחב של קבוצות, חלקם יותר קשה וחלקם קלים יותר. למשל, אם מכבי חיפה תוגרל נגד האקן אלופת שבדיה או ראקוב אלופת פולין אלה בעצם יריבות שהירוקים לא רוצים לקבל בסיבוב הראשון ויעדיפו להימנע מהם, כמו כן גם מפגש נגד פרול הרומנית עלול להווה איום על מכבי חיפה ועלול להיות גם כן מאתגר.

היריבות האחרות שמכבי יכולה להיפגש איתם בסיבוב הראשון ויעדיפו לפגוש אחת מהן מאשר הקבוצות שציינו למעלה. אוררטו (ארמניה), דינמו טבליסי (גיאורגיה), לינקולן (גיברלטר), ולמיירס (לטביה), בלקני (קוסובו), המרון (מלטה), פרטיזני (אלבניה), לרנה (צפון אירלנד), סוויפט (לוקסמבורג) וסטרוגה (מקדוניה). 

תאריכים הצפויים למשחקים: 

  • סיבוב ראשון: 11-12.7, 18-19.7
  • סיבוב שני: 25-26.7, 1-2.8
  • סיבוב שלישי: 8-9.8, 15.8
  • פלייאוף: 22-23.8, 29-30.8
  • תחילת שלב הבתים: 19.20.9
חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.