חגיגת עצמאות? סיוט בחגיגות העצמאות בחיפה

מה היה לנו לפני יומיים בחגיגות העצמאות בחיפה? בעיקר צפיפות, דוחק, דחיפות ובכי של ילדים. זה מה שמשפחות רבות טענו שקרה בזמן החגיגות בגן האם בכרמל בחיפה. מהרבה עדויות של המשפחות עולה שכניסתן לתוך אירוע החגיגי לא אושר בעקבות לחץ גבוהה של אנשים ומספר גדול של חוגגים ובעצם הם לא הותרו להיכנס על ידי השוטרים והמאבטחים שהיו שם בזמן אמת.

יום לפני החגיגות של העצמאות בחיפה, פרסמה עיריית חיפה שביום העצמאות בשעה 8 בערב יחלו חגיגות על הבמה במרכז הכרמל בגן האם עם מופעים לילדים ולאחר מכן הזמרת אגם בוחבוט הייתה אמורה לעלות להופעה על אותה במה. כמובן שמספר המשתתפים באירוע זה היה יותר גדול מהמצופה, ומשפחות רבות נאלצו לעזוב את המקום במפח נפש.

מלי הלל, אישה שהגיעה לחגוג בכרמל עם משפחתה: “המאבטחים במקום אמרו לנו ‘אנחנו מצטערים, הגן מלא, אין אפשרות להיכנס”. היא גם טוענת שהם חיכו בסבלנות כדי להיכנס לאירוע, אבל עקב מספר גדול של אנשים הם גם וויתרו ולא נכנסו ובסוף יצא שהם רואים את הזיקוקים בחיפה דרך טיילת לואי אבל לא ראו כלום. היא גם אמרה: “הילדים התאכזבו מאוד כי הבת שלי רוקדת בלהקת אורות חיפה, והיא הבטיחה לחברות שלה לבוא לראות אותן כי זה היה חשוב לה”.

לבסוף היא גם הוסיפה ומאשימה באצבע שלה את העירייה על כל בלגן זה: “אנשים יוצאים בערב יום העצמאות, והעירייה לא מסוכלת לארגן מספיק במות? אם ידעתם שיש כל כך הרבה עומס וביקוש, למה לא הקמתם את הבמה בנוה שאנן? זה היה ממש מעליב ולא נעים”.

מעיריית חיפה נמסר כי האירוע התקיים תחת מספר המשתתפים המותר שאושר על ידי המשטרה, וכי ההחלטה לסגור את הכניסות הייתה של גורמי המשטרה במקום. ממשטרת ישראל עדיין לא נמסרה תגובה.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.