חוזר הביתה? ליאור רפאלוב רוצה לפרוש במכבי חיפה

לאחר 12 שנה באירופה ובעיקר בבלגיה, ליאור רפאלוב בן ה-37 חושב על חזרה לארץ ובמכבי חיפה מתככנים להנחית את הכוכב אצלם ולהחזיר אותו הביתה לקבוצה שבה הוא גדל וזכה בתארים לקדנציה שנייה.

בימים האחרונים הואצו השיחות בין האלופה לשחקן שגדל במועדון על מנת להגיע לסיכום ושהקשר הותיק יתייצב לפתיחת האימונים ברביעי הקרוב.

גורם בכיר במכבי חיפה הוסיף ואמר: “זו לא שאלה או השוואה, רפאלוב רוצה לפרוש בירוק”. האוהדים ממתינים להגעתו של הקיצוני הוותיק.

ליאור רפאלוב סיכם את מרבית תנאיו במכבי חיפה והוא צפוי לנחות בארץ לקראת חתימה במועדון. רפאלוב ניהל בשבוע האחרון מו”מ אינטנסיבי כדי לסגור על חזרתו למועדון. הוא צפוי לחתום על חוזה לעונה אחת שיתחדש אוטומטית אם יעמוד במכסת משחקים. במכבי חיפה בטוחים לגביו אחרי שעקבו אחריו בעונה החולפת בבלגיה שם רשם כ-2,300 דקות משחק בכל המסגרות. מה שהכי משך את ליאור לגבי חזרה לשירותיה של מכבי חיפה, זה האצטדיון סמי עופר ומה שקורה במשחקים במיוחד הקהל בירוק, בכל משחק הם מגיעים בהמונים ושבוע על גבי שבוע נותנים הצגת עידוד ושירה.

רפאלוב בן ה-37 עלה לקבוצה הבוגרת של מכבי חיפה ב-2004 וזכה איתה בשלוש אליפויות, כאשר ב-2010/11 גם נבחר לשחקן העונה ואז נמכר לקלאב ברוז’ תמורת 2.5 מיליון יורו. עם ברוז’ הוא זכה בשתי אליפויות וגביע אחד, כבש שערים רבים גם באירופה ונבחר לשחקן השנה בבלגיה, כשבהמשך עבר לאנטוורפן, עמה זכה בגביע ב-2020. בשנתיים האחרונות שיחק באנדרלכט וכבש במדיה 25 שערים ובישל עוד 12 בכל המסגרות.

סך הכול יש לרפאלוב 116 שערים כליגיונר ולצדם עוד 94 בישולים בכל המסגרות. במדי נבחרת ישראל כבש שישה שערים ב-40 משחקים.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.