חיפה ירוקה! מכבי מנצחת את הפועל בדרבי 4:1.

אחרי ההדחה לפני כמה ימים מהגביע נגד מכבי נתניה, מכבי חיפה עלתה אתמול למשחק הדרבי עם אש בעיניים, עם מטרה אחת לנצח. אתמול (יום שני) מכבי חיפה הביסה את יריבתה העירונית הפועל חיפה בתוצאה של 4:1 והחגיגה בירוק הייתה ובגדול, עומר אצילי הכוכב הגדול של הקבוצה סוף כל סוף חזר להבקיע וסיים את המשחק אתמול עם שלושער מדהים ובישול אחד לקפטן של הקבוצה שרי! דיאא סבע הרכש החדש של מכבי ממשיך להתפוצץ וסיים את המשחק אתמול עם 3 בישולים (כולם לאצילי) ושיחק לראשונה 90 דקות מלאות.

אז אפשר להגיד שאתמול היה קונצרט ירוק בסמי, אחרי ההדחה הכואבת נגד היהלומים מהמרכז, מכבי החליטה להוציא את כל הכעסים והתסכולים שלה. היא מביסה את הפועל חיפה בתוצאה של 4:1 וככה היא בעצם שומרת על מקום ראשון בליגה הסדירה והיא מגיעה לפלייאוף העליון מהמקום הראשון.

ואם כבר נגענו במצב של מכבי חיפה, אז ידוע לכולם שבתקופה האחרונה המצב של הירוקים לא הכי טוב, אם זה באיבוד נקודות בליגה ואם זה בהדחה מהגביע לפני 6 ימים. אז אתמול היא הוציאה את כל הלחצים ופתחה את המשחק ב”אול אין” שהיא פותחת עם כל הכוכבים שלה (מוחמד, שרי, אצילי, חזיזה, פיירו וסבע) ובעצם ראינו את הגרסה הכי טובה ומשכנעת של הירוקים. וככה היא בעצם עולה למאזן של 7 משחקים ברצוף שהיא מנצחת את יריבתה העירונית הפועל חיפה.

ועכשיו לצד השני של חיפה, האודמים בחיפה בוודאות ישחקו בפלייאוף התחתון אחרי הפסד אתמול. כמובן שקשה להילחם עם הגדולות כשהם מנצחים רק משחק אחד מהחמישה האחרונים ובעצם עכשיו היא תלחם בפלייאוף התחתון על הישארות בליגה. ומי שמחכה לה בשבוע הבא במחזור האחרון לפני נעילת הליגה הסדירה היא מכבי תל אביב, שגם נלחמת על כל נקודה במאבק על האליפות.

ובחזרה למכבי חיפה תצא שבוע הבא לבלומפילד למשחק הקשה והאחרון לליגה הסדירה נגד הפועל תל אביב שמגיעה במומנטום טוב אחרי הניצחון האחרון שלהם על בית”ר ירושלים.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.