להאמין במערכת: מסאי דגו קודם להיות מאמן קבוצת מכבי חיפה

מסאי דגו, כולם מכירים אותו כהאח של, אבל מהיום הוא כבר נחשב לקבוצה הכי בכירה בכדורגל הישראלי, האלופה הנכנסת מכבי חיפה.

מסאי שאימן את קבוצת הנוער של מכבי חיפה וזכה איתה באליפות ואפילו הגיע לגמר גביע המדינה (שם הפסיד לקריית שמונה) קודם ויהיה מאמן הקבוצה הבוגרת.

אז מי הוא דגו? קודם כל בהשוואה לשאר המאמנים, הוא נחשב עדיין למאמן אלמוני, מעולם לא אימן קבוצה בליגת העל וכפי שכבר ציינו הוא מגיע לאמן את הקבוצה הבכירה אחרי שאימן את הנוער. מסאי היום בן 37, הוא הגיע לקבוצת הנוער סוף עונה שעברה. בעבר דגו אימן כמה קבוצות, כמו: “הפועל פתח תקווה, הפועל כפר-סבא, עירוני קריית-שמונה, הפועל ראשל”צ והפועל עכו”.

כאמור דגו יחליף את ברק בכר לאחר 3 עונות שיא, של 3 אליפויות רציפות כמובן עם הצלחה אירופאית (שלב בתים קונפרנס + ליגת אלופות) ולהוסיף על זה גביע טוטו אחד וגביע אלוף האלופים אחד.

בצוות האימון שיעבוד עם דגו יהיו שחר ויזינגר ואיתי זילפה (כמאמן שוערים), בנוסף לדרור שמשון ואורי הראל כמאמני כושר.

לאחר החתימה המפתיעה שאף אחד לא ציפה לה, מסאי דגו אמר והוסיף: “אני מתרגש וגאה, מודה על האמון. מדובר באתגר גדול להמשיך ולהתמודד על כל התארים ולהוביל את מכבי חיפה להישגים נוספים. מצפה לנו עבודה קשה שנתחיל אותה כבר מחר. אעשה הכל לשמח את הקהל האדיר שלנו”.

גל אלברמן, מנהל המקצועי של מכבי חיפה והאיש הכי חזק במערכת, הוסיף ואמר על המינוי: “אנחנו מסיימים תקופה עם שיתוף פעולה של צוות מקצועי נהדר. מסע של שלוש שנים הסתיים בצורה הכי מכובדת ומלאת גאווה שאנו יכולים”.

הוסיף עוד ואמר: “ברגע שהבנו שברק בכר מועמד לעזוב את מכבי חיפה, כינסנו ישיבת הנהלה ובה המלצתי לשקול בחיוב את מינויו של מסאי דגו לקבוצה הבוגרת. לצד זאת, קיבלנו החלטה לצאת למסע חיפושים וחקר אחרי אלטרנטיבות נוספות”.

עוד אמר אלברמן על מסאי: “מסאי בחר הרבה פעמים באתגרים מאוד מורכבים, הצטרף לקבוצות במצבים רעים. קבוצות שלא היו מאורגנות, ולא היה לו צוות תומך. לפי הנתונים היבשים הקריירה שלו לא עתירה בהישגים, בגלל שחיפשנו מאמן נוער בעונה הקודמת פגשנו אותו וניסינו לגייס אותו למחלקת הנוער בגלל אותן סיבות – האמנו שהוא מאמן מוכשר עם יכולות שפשוט זקוק למעטפת ולמקצוענות תומכת ומאמינים שיביא את היכולות שלו לידי ביטוי”.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.