מכבי חיפה, בועטת בדלי שוב פעם.

אז אתמול יום שלישי 28.2 מכבי חיפה אירחה את מכבי נתניה למשחק גומלין במסגרת גביע המדינה. המשחק הראשון זכור לכולם שנגמר בתוצאה של 2-2 ואתמול הגיעו שתי הקבוצות במטרה אחת, לעבור שלב בגביע ולעלות לחצי הגמר.

אפשר להתחיל מזה שהרכש החדש של מכבי חיפה דיאא סבע נמצא בתקופה מאוד טובה וממשיך בכושר הטוב שלו, אפילו בדקה ה-28 למשחק העלה את הירוקים ל 1-0 והיה נראה שחיפה היו בדרך לעוד ניצחון מתוק ובדרך הבטוחה לחצי הגמר, אבל כבר התרגלנו ליהלומים מהמרכז ומה שמייחד אותם שהם לא מרימים ידיים.

ואחרי 4 דקות מפתיחת מחצית השנייה בדקה ה49 מכבי נתניה יצאה למתפרצת מושלמת והבקיעה את השוויון מרגליו של לירן רוטמן הכנף הימני של היהלומים. וככה בעצמם נגמרו ה-90 דקות של המשחק בתוצאה של 1-1 אבל בתחושה קצת של פספוס של מכבי חיפה, אחרי שאפילו הבקיעו את ה2-1 מרגליו של הקפטן שרי שנכנס מחליף בדקה ה70 אבל השער בוטל בהחלטה של VAR בטענה שהכדור נגע בידו של ההולנדי לפני השער.

ואז התחילה ההארכה, ושם ראינו את הכוח הפנימי והמנטלי של מכבי נתניה, הם פשוט לא וויתרו על כל כדור, לחץ גבוהה, גיבוש הגנתי ושיחקה כדורגל מדהים! ואז בדקה ה99 בתוך ההארכה כדור גבוהה באוויר עם השתלטות פשוט עילאית של שחקן מכבי נתניה היהלום האמיתי שלהם פטריק טוומאסי מבקיע את ה2-1 של מכבי נתניה.

ושוב פעם נחזור ונתרכז בהגנה של מכבי נתניה, למה מגיע להם כל המחמאות, שהיא יכלה להחזיק מעמד מול הלחץ של חיפה והאוהדים שלה, היא הראתה חוזק מנטלי שהרבה קבוצות אחרות היו מגיעות לסמי עופר ופשוט מתפרקות מול הירוקים של ברק בכר.

וככה בעצם נגמר המשחק בתוצאה של 2-1 לזכות מכבי נתניה והיא ממשיכה לארבע האחרונות בגביע המדינה. רוחות רעים ותסכול רב נמצא היום אצל מכבי חיפה, אם זה האוהדים ואם זה חדר ההלבשה השחקנים, ואם זה הצוות המקצועי. בעיקר הצוות המקצועי עם קבלת החלטות לא נכונות בזמן המשחק ובכלל בעליית ההרכב המשנה בלי שלושה הכוכבים העיקריים שלהם (צ’רי, חזיזה ואצילי).

והעיניים של מכבי חיפה עכשיו לשני המשחקים שנותרו בליגה הסדירה, שני משחקים קשים, אפילו אפשר להגיד שני משחק גמר, הראשון דרבי ביתי נגד הפועל חיפה שבטוח לא תעשה חיים קלים לירוקים ואז יש את הפועל תל-אביב במשחק חוץ קשה.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.