מכבי חיפה חוזרת לחייך

משחק נהדר בסמי עופר, מכבי חיפה חזרה לחייך ובגדול. הירוקים ניצחו 1:2 את בית”ר, שמרו על פער 5 נק’ ממכבי ת”א וקרובים להבטיח את המקום ה-1 בסיום העונה הסדירה. שועה הבקיע בפנדל, פיירו אחרי תקופה ארוכה בלי שערים הבקיע את ה1-1 ומי שהיה אחראי על המהפך בצד הירוקים זה היה הקפטן שרי שהעלה את מאזנו ל7 שערי ליגה.

אז אחרי שחיפה פתחה את המשחק קצת בלחץ אתמול בעקבות הניצחון של מכבי תל-אביב על נס ציונה, המשחק התחיל לא טוב עבור הירוקים אחרי שנתקלו ל1-0 נגד ביתר משער של שועה מפנדל בעזרת החלטת VAR, ואחרי לחץ של הירוקים על שער היריבה פיירו אחרי בצורת מאוד ארוכה משתמש בגופו נכון ומבקיע את השער החשוב בדקה 45’+2. שתי דקות אחרי השוויון של חיפה, שחקן ביתר רגורי מורוזוב מורחק בצהוב שני אחרי שנתן מכה לפניו של שחקן מכבי חיפה דולב חזיזה, וככה רגורי השאיר את ביתר להילחם בירוקים ב10 שחקנים.

ורבע שעה אחרי פתיחת מחצית השנייה והמשך הלחץ המסיבי של הירוקים על השער של איתמר ישראלי, שרי הקפטן מבקיע את ה2-1 וקובע את תוצאת המשחק ומשאיר את 3 נקודות בצד הירוק במאבק החשוב על האליפות.

אז אחרי משחק גדול בסמי עופר וניצחון חשוב ביותר של מכבי על החבורה של יוסי אבוקסיס, וככה היא שומרת על 5 נקודות ממכבי תל אביב, כשניצחון של הפועל ב”ש מחר יעלה אותה למקום השני על חשבון מכבי ת”א, מרחק 4 נקודות ממקום ראשון מכבי חיפה. מנגד, בית”ר ירושלים ירדה לתמונת הפלייאוף התחתון והיא מרחק נקודה אחת מתחת לאשדוד, שנועלת את תמונת הפלייאוף העליון.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.