מכבי חיפה מאוכזבת מהתיקו מול הפועל ת”א, ורחוקה שמונה נקודות מהפסגה

מכבי חיפה סיימה בתיקו 0:0 עם הפועל ת”א אתמול (ראשון), במשחק שהיה חלש לכל הצדדים. הירוקים, שספגו הפסד שני ברציפות, רחוקים שמונה נקודות מהמקום הראשון, ומבינים כי המשחק הבא שלהם, מול מכבי ת”א ברביעי הבא, עשוי להיות על עונה שלמה.

“זה יהיה משחק קריטי”, אמרו במכבי חיפה. “אם נפסיד בו, נהיה רחוקים 11 נקודות מהפסגה, וזה יהיה מאוד קשה לחזור. אבל אם ננצח, נוכל לחזור למאבק על האליפות”.

עד למשחק מול מכבי ת”א, למכבי חיפה יש עוד שני משחקי ליגה, מול הפועל פ”ת והפועל ירושלים. האלופה תנסה לנצח את שני המשחקים כדי לצמק את הפער מהפסגה, אך זה לא יהיה פשוט.

התיקו מול הפועל ת”א היה מאכזב גם מבחינת היכולת. מכבי חיפה הציגה משחק חלש, והשחקן הטוב ביותר שלה היה השוער שריף כיוף.

“ברור שאנחנו מאוכזבים”, אמר שחקן בקבוצה. “זה מרגיש כמו הפסד כי היינו שווים יותר מנקודה. זה היה יום לא טוב של לא מעט שחקנים ונצטרך להרים את עצמנו”.

לורנצו שימיץ’, שקיבל את הקרדיט במקום עבדולאי סק, שהצטרף לנבחרת סנגל, שוב הציג יכולת ירודה. שני שחקני הקישור, ליאור רפאלוב וצ’ארון שרי, היו מתחת לרמתם, כמו גם דין דוד.

במכבי חיפה מבינים שאם יש שחקן שהיכולת שלו משפיעה מאוד על כלל הקבוצה זה שרי, שרחוק מאוד מלהזכיר את אותו כוכב כדורגל בשלוש העונות הקודמות. שרי, שגורר איתו בעיות אישיות, רחוק מלהרשים ובחיפה מבינים שהם חייבים את הקפטן מפוקס.

דולב חזיזה ממשיך בתקופת ההחלמה, ונראה כי למרות שתחילה דובר על חזרה בינואר, זה יקח יותר זמן. בחיפה לא רואים באופק הקרוב את השחקן חוזר למגרשים.

במועדון מתרכזים עתה בחיזוק. קני סייף, שכבר מתאמן בשבועיים האחרונים עם הקבוצה, יוכל לשחק עם פתיחת חלון ההעברות. גדי קינדה עשוי להתאמן עוד השבוע עם הקבוצה, ייתכן שאפילו מחר. המטרה של מכבי חיפה היא להתחזק בעוד שחקנים, בין היתר בחלוץ.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.