מכבי חיפה תארח את ראן בליגה האירופית בבלגרד

מכבי חיפה, תפגוש את ראן במסגרת ליגת האלופות האירופית ב-30 בנובמבר הקרוב, והמשחק יתקיים במרקאנה בבלגרד, על גבי הדשא הקרקעי של הכוכב האדום. המפגש יחל בשעה 19:45 בערב ויתקיים ללא קהל, לפי ההנחיות האחרות של הרשויות בסרביה, בצמתים לביטחון.

בעקבות החלטת האיגוד האירופי לכדורגל, שבה ביטאו כי קבוצות מישראל אינן רשאיות לארח משחקים בארץ, פנתה מכבי חיפה למארקאנה בבקשה לקיים את המשחק נגד ראן בבלגרד. תגובת הכוכב האדום הגיעה מיד, והתקבלה בחיוב. זאת בהתחשב ביחסים החמים שמתקיימים בין המועדונים.

בנוסף להחלטת המשחק בלבל, עלולה מכבי חיפה להיקנס על טקס ההנצחה של הקבוצה, אשר קיים לפני משחק הליגה האירופית נגד ויאריאל. במהלך הטקס, קיימה דקת דומיה לזכר 1,400 הנפגעים ממתקפת הטרור על יישובי עוטף עזה, ו-240 החטופים בעזה בידי החמאס. פעולה זו התבצעה בעקבות דרישת ההתאחדות האירופית לכדורגל, הצפויה להתקיים בקרוב, לזכור גם את ההרוגים בעזה.

מצד שני, במכבי חיפה הייתה היכולת לאכול את הקנייה ולאכול את הגזר. בהתאם להסבר שהועבר מהמועדון, זכרו את 1,400 הישראלים שנרצחו על ידי חמאס במתקפה המחרידה בשם הלובי הפלסטיני בסוכנות הבי”ס לחדר החדש. “אנו עומדים בזכר 1,400 הישראלים, גברים, נשים, ילדים ותינוקות שנרצחו בידי ארגון הטרור חמאס במתקפה המחרידה ביום שבת, ה-7 באוקטובר. זכרם יהיה איתנו לנצח. עם ישראל חי”.

המאמן של הכוכב האדום, ברק בכר, מצטיין בכך שזכה בשלוש אליפויות ליגת העל כששיחק כשחקן עם מכבי חיפה.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.