מסי, אמבפה וניימאר יגיעו לחיפה

אחרי ההגרלה שהתקיימה הערב בערוץ הספורט מכבי חיפה שובצה לבית קשה ומאתגר כמו שרוב האוהדים וגם שחקני הקבוצה (מכבי חיפה) ציפו וקיוו ,קבוצות גדולות עם שחקנים גדולים יגיעו לשחק “בסמי עופר”.

אחרי שיובנטוס כבר ביקרה פה ב2010 היא תשוב יחד עם פריז ובנפיקה. דקות מעטות לאחר ההגרלה קרס כצפוי האתר של מכבי חיפה למרות שלא הוצעו עדיין כרטיסים למכירה.
כאמור, כרגע לא התחילה מכירת המנויים לבתים של ליגת האלופות. מנויי הבתים יהיו בנפרד מהמנויים הרשמיים של הקבוצה במטרה לפתוח את שעריי המגרש לעוד קהל ולתת עוד צ’אנס לקניית כרטיסים של אוהדי קבוצות אחרות.

בעבור מאמן הקבוצה ברק בכר זהו הישג אדיר גם עבורו וגם עבור קבוצתו. בכר כמו שחקניו יופיע בפעם הראשונה במפעל הבכיר ביותר בכדורגל האירופאי – ליגת האלופות.

ברק בכר על העלייה עם קבוצתו: “זו הפעם הראשונה שאין לי מילים, אני אפילו לא יכול לבטא את מה שקורה לי מרוב שמחה והתרגשות. זה היה חתיכת משחק, חזרנו אולי ממצב בלתי אפשרי כי פיגרנו מול קבוצה עוצמתית עם קהל שאי אפשר להתכונן לאווירה כזו. אין דבר שמשתווה למה שהיה פה היום. שיחקנו בצורה בוגרת ואחראית בחצי השני וסיימנו בצורה מתוקה – אם יש מגיע בכדורגל, אז מגיע לכל אחד אצלנו במועדון וגם לתושבי מדינת ישראל והאוהדים שלנו”.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.