נקבע מותו של ילד בן 13 לאחר טביעה בחוף הסטודנטים בחיפה

בשעת שקיעה 28/6/23 התרחשה טביעה בחוף הסטודנטים, סביב השעה 19:00, ילד בן 13 שהיה במים נעלם בין הגלים וככל הנראה נסחף לעומק הים בזרם פריצה. כוחות רבים התגייסו לחילוץ והוא אותר על ידי מסוק משטרה חולץ ללא דופק וללא נשימה. כוחות ההצלה העבירו את הטובע לידי הפארמדיקים של מד”א והם פינו אותו לבית החולים רמב”ם בחיפה.

אנשי הרפואה ביצעו החייאה במהלך הנסיעה לבית החולים וברמב”ם. הרופאים נאבקו על חייו ולבסוף לצערנו נקבע מותו.

נמסר ממד”א: התקבל דייו בשעה 19:20 במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל, על ילד שנמשה מהים לאחר שטבע סמוך לחוף הסטודנטים בחיפה. פראמדיקים וחובשים של מד”א מעניקים טיפול רפואח ומפנים לבי”ח רמב”ם ילד כבן 13 במצה אנוש תוך כדי פעולות החייאה.

מהמשטרה נמסר: התקבל דיווח בדבר חשש לחיי נער שנכנס למים ואבד עמו קשר עין, בחוף הסטודנטים בחיפה.

שוטרים ופקחים מטירת כרמל, יחידת השיטור הימי בסיוע יחידת הצוללנים ומסוק שהוזנק לאוויר על ידי מרכז השליטה של מחוז חוף, החלו בחיפושים אחר הנער.

המסוק איתר את הנער ובכוונו את שוטרי השיטור הימי בסיוע צוות ההצלה בחוף איתרו את הנער וחילצו אותו, כאשר הנער, תושב מכמנים בן 13, הועבר למרכז הרפואי רמב״ם בחיפה תוך ביצוע פעולות החיאה.

מרמב”ם נמסר: בשעה 21:50 :לצערינו הרב נקבע מותו של נער בן 13 תושב הצפון, שטבע באחד מחופי חיפה ופונה ע”י מד”א תוך החייאה למיון בבית החולים רות לילדים ברמב”ם.

 

 

 

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.