נקודה חשובה: מכבי חיפה חוזרת עם נקודה יקרה מבלומפילד.

אתמול יום שני (4.4) אירחה מכבי תל אביב במגרשה הביתי את מכבי חיפה למשחק צמרת, כאשר ההבדל ביניהם עומד על 10 נקודות. כלומר הצהובים מתל אביב היו חייבים את הניצחון על מנת להישאר במאבק הליגה. אז מה בעצם היה לנו אתמול?

כפי שאמרנו מכבי תל-אביב הייתה חייבת את הניצחון כדי להישאר בתמונת האליפות, המחצית הראשונה הייתה כולה בצהוב. השחקנים לא הפסיקו לרוץ, ללחוץ, להגיע לכדור ראשונים וכמובן מצבי הבקעה, היא שלטה בכל אספקט של המשחק. ובדקה ה-40 של המשחק ג’ורג’ה יובאנוביץ’ הבקיע את השער הראשון לזכות מכבי תל אביב אחרי מהלך אדיר של הקבוצה, ובעצם נגמרה המחצית הראשונה ב1:0 לצהובים על הירוקים.

במחצית השנייה של המשחק, הכל התהפך. ברק בכר מאמנה של חיפה ביצע שני חילופים משמעותיים שהוא בעצם מוציא את הקשר ג’אבר ואת החלוץ פיירו ומכניס במקומם את הכנף חזיזה והחלוץ דין דוד. מכבי חיפה השתפרה מאוד לקראת המחצית השנייה והתחילה ללחוץ יותר ויותר ואפילו להגיע למצבי הבקעה מסוכנים על השער של מכבי תל אביב.

למכבי חיפה יש כלים התקפיים כמו, אצילי, סבע, חזיזה, דין דוד, פיירו, שרי הקפטן אבל כולם יודעים שמאז פגרת הנבחרות והחזרה מהמונדיאל למכבי חיפה יש מלך חדש, והוא בכלל לא חלק מההתקפה אלה הוא הבלם המוביל שלהם עבדוללאי סק. גם במחזור הזה סק סיפק הצלה גדולה כמו במחזור האחרון נגד הפועל באר-שבע, ואפילו במשחק החשוב הזה הוא זה שהבקיע את השער (דקה 87) ובכך מכבי חיפה חוזרת צפונה עם נקודה חשובה זו הרשומה על שמו של סק הבלם הסנגלי.

בסופו של משחק, מכבי חיפה יוצאת מהמבצר שהיא כל כך מפחדת ממנו עם נקודה יקרה וחשובה זו, והיא בעצם יוצאת מרוצה מעצמה. לא נשכח שמכבי חיפה עדיין לא הצליחה לנצח את מכבי תל אביב באצטדיונה הביתי (בלומפילד) כמה שנים טובות, אבל בניגוד למשחקים אחרים בהם חיפה הייתה מתרסקת, אתמול בערב היא הראתה אופי של אלופה ומנטליות איתנה ובשורה התחתונה הירוקים לא הפסידו את המשחק, שמרו על הפסגה ונראה כי  בדרך הבטוחה לאליפות.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.