פסח כשר: מכבי חיפה מפרקת את נתניה 4:1.

מכבי חיפה אירחה אתמול (8.4) במגרשה הביתי “סמי עופר” את היהלומים מהמרכז, מכבי נתניה למשחק סופר חשוב וקשה. אחרי התיקו נגד מכבי תל אביב בשבוע שעבר, יצאה אתמול מכבי חיפה למשחק קשה נגד נתניה במסגרת הליגה, הירוקים עלו למשחק זה עם ידיעה אחת בראש, רק ניצחון.

כולם יודעים שהמטרה של מכבי היא לזכות באליפות בפעם השלישית ברציפות, וגם הפעם במשחק זה הם הראו אופי חזק. מכבי חיפה נקלעה לפיגור 1:0 נגד נתניה אבל זה לא מנע ממנה להמשיך לדחוף ולשחק, ולקראת מחצית השנייה הם עלו עם רעל בעיניים והצליחו להפוך את התוצאה מ1:0 ל4:1. אחרי ניצחון זה ככה בעצם הירוקים הגדילו את הפער זמנית ממקום השני ל8 נקודות. (הפועל באר שבע תישחק היום נגד מכבי תל אביב).

מי שהבקיע אתמול לזכות הירוקים, גול הראשון היה בזכות אצילי אבל נרשם כשער עצמי מסיבה שהכדור פעם בשחקן נתניה לפני שנכנס, לאחר כמה דקות עוד פעם אצילי והפעם השער כן רשום על שמו והוא בעצם העלה את מאזנו ל19 שערי ליגה (מוביל את מלכות השערים). מי שגם הבקיע הוא הכוכב החדש של חיפה שהגיע בינואר האחרון, דיאא סבע ומי שאחראי על הדובדבן של הקצפת הוא מוחמד אבו-פאני שנעץ את ה4.

מכבי חיפה עולה למאזן של 6 ניצחונות ב7 משחקים האחרונים, היא תצפה בעניין במשחק ביום שני בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב ביום שני (20:30), כאשר ניצחון צהוב ישאיר את פער שמונה הנקודות על כנו, ובמחזור הבא הירוקים יפגשו את הפועל ירושלים.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.