צעד חשוב לאליפות: מכבי חיפה מנצחת 1:0 את הפועל ב”ש.

אתמול יום שבת (1.4) אירחה מכבי חיפה את האדומים מהנגב למשחק העונה, כשהפער ביניהם עמד על 4 נקודות. מכבי אתמול לא דרסה וגם לא הבריקה במיוחד, אבל היא עשתה את המשימה שהוטלה עליה והיא מצליחה לנצח את המשחק בתוצאה של 1-0 קטן אבל מאוד חשוב, לקחת את הנקודות ולפתוח פער של 7 נקודות על היריבה שלה הפועל באר שבע שנמצאת במקום השני.
יש עוד דרך ארוכה למכבי כדי לזכות באליפות השלישית שלה ברציפות, כשיש עוד 24 נקודות בקופה אבל בכל זאת כנראה שחצי מהסיפור כבר גמור לאחר הניצחון אתמול ופתיחת פער של 7 נקודות מהמקום השני.
הירוקים מהכרמל כמו לא מעט רגעים העונה, לא הייתה מבריקה במשחק אבל היא כן יכלה תמיד לשים את יד שלה על עליונה ולקחת את הנקודות. זה הספיק להברקה אחת מצד דולב חזיזה הכנף של מכבי ואחרי זה נגיעה קטנה של החלוץ פיירו  כדי להבקיע שער ולנצח את המשחק ולקחת את שלוש הנקודות החשובות במאבק על תואר אליפות הליגה.

המחמאות עכשיו להגנה של מכבי חיפה בהובלה של הבלם שלהם עבדולאי סק שמדביק את כל מי שסביבו ברוח הלחימה, סק הצליח פעם אחר פעם לאורך כל המשחק להרחיק את הכדורים של שחקני ב”ש, לעמוד במקום הנכון בזמן הנכון, היה קשה לעבור אותו בדריבל ובעצם כל ההתקפות של ב”ש התרסקו פעם אחר פעם בגלל סק הבלם הסנגלי של מכבי חיפה.

עכשיו למכבי חיפה מחכה משחק קשה במחזור הבא, היא הולכת להתארח אצל מכבי תל-אביב בבלומפילד. כולם יודעים שלירוקים יש בעיה מנטלית נגד מכבי תל-אביב וכל פעם שהירוקים מגיעים למשחק מול מכבי תל אביב אנחנו מרגישים את זה, האם זה באצילי שתמיד במשחק הזה מרגישים אצלו באובר מוטיבציה מסיבה שהוא היה שחקן עבר של מכבי תל אביב וכולם זוכרים איך זה נגמר, וגם מכבי חיפה אמורה להגיע למשחק הזה אחרי משחק עונה שכמובן עייף אותם מאוד וגם יגיעו בחוסר שחקנים (אבו פאני לא ישחק).

מחכה לנו קרב ענק בשלישי, והאם זה יהיה צעד נוסף לירוקים לעבר אליפות שלישית ברציפות? נחכה ונראה.

 

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.