שלב הבתים לליגת האלופות נפתח

מכבי חיפה תשחק נגד בנפיקה היום בליסבון, עם אלפי אוהדים ושחקני חיזוק נוספים מכבי חיפה תנסה לקטוף ניצחון נוסף משחק החוץ.

משחקי הבתים החלו והיום בשעה 22:00 שריקת הפתיחה לבתים של ליגת האלופות תזניק את מכבי חיפה ובנפיקה למשחק חשוב. המשחק יערך בליסבון כמשחק חוץ ראשון של מכבי חיפה, עם כל הבלבול שהקבוצה יוצרת עולות שאלות על הרכבי הקבוצה ודרך משחקו של המאמן ברק בכר.

אחרי המשחק בין פועל באר שבע לבין מכבי חיפה שם השתייכו לליגת העל, לשחקנים האדומים יש הרבה מה להגיד למכבי וגם לאחל בהצלחה.

הלדר לופס (המגן השמאלי של באר שבע): “נקודת התרופה של מכבי חיפה היא בהגנה. זו קבוצה טובה מאוד שאוהבת להחזיק את הכדור אבל בנפיקה מסוגלת לנצח אותה. בהתקפות מתפרצות מכבי חיפה מעולה, אצילי ופרנזי פיירו מסוכנים”

הבלמים החדשים שברק בכר החתים לקבוצה. במשך המשחקים הבאים יעידו האם ההחתמות אכן מועילות כמו למשל ההחתמה של החלוץ שמככב בקבוצה  פרנזי פיירו. החלוץ החדש יחד עם עוד כמה שחקני מפתח של מכבי חיפה מעוררים דיונים רבים בליסבון

מצד אחד בנפיקה קבוצה ברמה גבוה עם שחקני קישור מצויינים ומקומה בליגה מובטח, ומצד שני הקבוצה הירוקה מישראל שלא מפסיקה להפתיע. האוהדים הרבים שטסו לליסבון מאמינים בקבוצת הבית בתקווה שם בשלב כל כך גבוה תצליח מכבי לנצוץ.

בקרוב מאוד יגיעו שחקני בנפיקה לארץ למשחק בית של חיפה. אל המגרש יגיעו מיד אחריהם (14.9) פ.ס.ז וכקינוח יובנטוס תחנוך את מגרש הבית גם.

מאמן בנפיקה, רוג’ר שמידט: “לא זכינו בתואר שלוש שנים, אני כאן כדי לשנות את זה. כבר בטלפון הראשון שקיבלתי רציתי לבוא לאמן את הקבוצה. בנפיקה תמיד מכוונת גבוה בליגת האלופות, אני רוצה שכולם יהיו גאים בקבוצה שלנו. לא נסתפק במקום השלישי בליגת האלופות, אני לא פה כדי שנלך לשחק בליגה האירופית. נבוא לנצח בכל משחק

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.