תהיה או לא תהיה? מכבי חיפה מתכוננת למשחק האליפות

היום יום ראשון (14.5) מכבי חיפה תתאמן את האימון האחרון והמסכם למשחק נגד מכבי נתניה, שבעצם הוא גם כן משחק אליפות של הירוקים. אם הירוקים יצליחו לעמוד במשימה שלהם וינצחו את המשחק מחר נגד היהלומים מהרכז, אז הם בעצם יחגגו אליפות שלישית ברצף ו15 בתולדותיה.

ברק בכר מאמנה של מכבי חיפה יגיע למשחק החשוב הזה עם הרכב חסר, קודם כל עומר אצילי הכוכב של הקבוצה, מלך השערים שלה ושל הליגה יעדר מהמשחק עקב צהובים וגם כן מי שיעדר בגלל הצהובים הוא המגן הימני המצטיין של חיפה דניאל סונדגרן, ועלי מוחמד, עבדולאי סק ומאוויס צ’יבוטה גם כן לא ישחקו אבל אלה בעקבות האירועים שקרו עם שחקני הפועל באר שבע לאחר המשחק נגדם לפני יותר משבוע.

ההערכות הם שברק בכר מחר ישחק עם 3 בלמים שבעצם רמי גרשון חבור לדילן בטובינסיקה ושון גולדברג במרכז ההגנה וכן דולב חזיזה יתופקד על אגף ימין. ההערכה השנייה גם כן שבכר הולך לעלות ולהתחיל את המשחק בצורה התקפית כדי לנסות כבר בהתחלה לסגור עניין ולהגיע להכרעה מהירה, זאת אומרת כנראה שנראה את דין דוד חוזר להרכב ויתפקד ליד פיירו, דיאא סבע אמור גם לפתוח מחר וגם כן יפתח בהתקפה ולא בקישור, ובעבקות המשחק בלי המגנים כל קוו ימין אמור להיות לחזיזה. מצב כזה מי שיפתח בקישור הם מוחמד אבו פאני ומחמוד ג’אבר.

 

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.