תודה רבה ובהצלחה: אבו פאני עוזב את מכבי חיפה רשמית

ביום חמישי שעבר (15.6) מוחמד אבו פאני שחקנה של מכבי חיפה חתם על חוזה לארבע שנים אצל פרנצווארוש אלופת הונגריה. נודע על כך יום שבת האחרון בסוף השבוע.

הקשר שגדל במועדון מכבי חיפה מאז שהיה ילד, שהיה חלק בלתי נפרד מהשושלת של שלושת אליפויות ברצוף ואף שימש כקפטן שני רשמי של הקבוצה נפרד רשמית מהכרמל.

אלופת הונגריה הנכנסת תישלם לאלופת ישראל סכום של 1.5 מיליון אירו ועוד חצי מיליון בסעיף בונוסים, וגם כן מועדון מכבי חיפה הכניס לתוך החוזה שלו, 20% על השחקן כשיימכר בעתיד מהקבוצה החדשה שלו בהונגריה.

מוחמד אבו פאני הקשר החדש של פרנצווארוש ישתכר ב550 אלף אירו, ועבור השחקן עצמו מדובר בשדרוג עוצמי לעומת החוזה שלו בכרמל החיפאי, שעמד על 220 אלף דולר בשנה.

אבו פאני מיד לאחר החתימה, מסר והוסיף: “ה מועדון גדול, קבוצה גדולה זה יהיה תענוג עבורי לשחק במועדון הזה. אני שמח לחתום. אני מקווה לשחק בליגת האלופות עוד פעם עם פרנצווארוש, זה חלום גדול שלי ואני מחכה לשחק עבור האוהדים. שמעתי דברים רבים על המאמן, אני מחכה לפגוש ולשחק עבורו. אגיע לאימונים אחרי שאסיים עם הנבחרת”.

איציק עובדיה המישמש כמנכ”ל המועדון גם הוסיף: “מועדון כדורגל מכבי חיפה גאה במסלול המקצועי של אבו פאני, שהחל את דרכו במחלקת הנוער בגיל 10 וגדל לערכים של מצוינות והישגיות”.

 גל אלברמן, מנהל המקצועי של מכבי, הוסיף: “מודים לאבו פאני על שנים נפלאות בירוק. אבו, שצמח במועדון, עשה כברת דרך מרשימה כאדם וכשחקן. הוא הפך מנער שעלה לקבוצה הבוגרת, לאחד משחקני המפתח בקבוצה אשר קטפה הישגים היסטוריים. אבו הפך לדמות משמעותית בחדר ההלבשה ועל המגרש ואנו מאחלים לו שימשיך במגמת הצמיחה ובטוחים שייצג את מכבי חיפה גם בקבוצתו החדשה בגאווה”.

אז לאחר שברק בכר מאמנה של מכבי עזב וחתם בסרביה, עכשיו מכבי חיפה איבדה שני מהשחקנים החשובים שלה. עומר אצילי שעזב לאמירויות ומוחמד אבו פאני להונגריה.

חדשות חיפה

יש לך ידיעה חמה עבורנו ? סקופ מרענן ? אנו ממש מודים לך כי כך נשמור על האתר שלנו מעודכן עבורכם.